یک زن قربانی تصادف شبانه خودرو با موتورسیکلت در جاده گراش – اوز شد. به گزارش پایگاه امداد جاده‌ای هلال‌احمر گراش تصادف خودرو با موتورسیکلت در جاده گراش اوز باعث مرگ یک زن شد. سه سرنشین دیگر موتورسیکلت و راننده خودرو نیز جراحاتی دیدند که با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان امیرالمومنین علی(ع) گراش منتقل […]

یک زن قربانی تصادف شبانه خودرو با موتورسیکلت در جاده گراش – اوز شد.

به گزارش پایگاه امداد جاده‌ای هلال‌احمر گراش تصادف خودرو با موتورسیکلت در جاده گراش اوز باعث مرگ یک زن شد. سه سرنشین دیگر موتورسیکلت و راننده خودرو نیز جراحاتی دیدند که با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان امیرالمومنین علی(ع) گراش منتقل شدند.
این حادثه در ۱۴ تیرماه ۱۳۹۸  حدود ساعت ۲۱:۱۵ شب در کیلومتر ۱۲ جاده گراش به سمت اوز و حوالی ساختمان زندان رخ داده و تیم‌ امدادی ساعت ۲۱:۲۰ به محل اعزام شدند و عملیات امداد و انتقال مصدومین تا ساعت ۲۴ ادامه یافت. چهار نفر اوزی راکبین موتورسیکلت شامل مرد ۲۷ ساله و دو فرزند او در این حادثه مصدوم شدند اما مادر خانواده در اثر شدت جراحات فوت کرد.

بنا بر گزارش رسیده خاموشی این مسیر از دلایل اصلی تصادفات در این محور دوبانده می باشد که بایستی مسئولین اقدامات لازم در خصوص ایجاد روشنایی آن انجام دهند.