اصغر فرودی فرماندار شهرستان گراش در این مراسم با توجه به حضور خیرین در همه زمینه ها بخصوص زمینه آموزشی در سطح شهرستان گفت: با تعامل خوبی که خیرین با مجموعه اداری دارند ما همواره شاهد پیشرفت های چشم گیری در شهرستان هستیم. فرودی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه خدمات است […]

اصغر فرودی فرماندار شهرستان گراش در این مراسم با توجه به حضور خیرین در همه زمینه ها بخصوص زمینه آموزشی در سطح شهرستان گفت: با تعامل خوبی که خیرین با مجموعه اداری دارند ما همواره شاهد پیشرفت های چشم گیری در شهرستان هستیم.
فرودی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه خدمات است افزود: با حمایت های انجام شده از طرف استانداری در این ایام، ما توانسته ایم مجموعه پروژه هایی با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد تومان در سطح شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی کنیم که پروژه تلمبه خانه شماره 4 فداغ با اعتباری افزون بر 180 میلیارد تومان از مهم ترین پروژه هایی است که در این هفته کلنگ زنی می شود.
فرماندار شهرستان گراش در صحبتی با خیرین حاضر در جلسه گفت: با توجه به نیمه تمام ماندن ساختمان نیروی انتظامی در حال حاضر نیاز به خیرین امنیت ساز احساس می شود تا همتی کنند و این پروژه را به پایان برسانند.چرا که مقوله امنیت نیاز ضروری در زندگی بشری است.
قاسم پور معاون توسعه منابع انسانی استانداری نیز در این مراسم با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری که مدرسه سازی از ماندگار ترین کارهای نیک است گفت: پیش از این خیرین در زمینه مسجد و حسینیه سازی فعالیت داشتند اما در حال حاضر علاوه بر این امر به امر ساخت مراکز آموزشی تمایل بیشتری دارند.
قاسم پور ضمن قدردانی از پیگیری های فرماندار شهرستان گراش و در تاکید سخن وی در خصوص امنیت سازی در شهرستان گفت: هرچه مشارکت خیرین بیشتر باشد شهرستان از رشد و توسعه بیشتری برخورداز خواهد بود استانداری نیز از حق و حقوق این شهرستان غافل نمیماند.
معاون توسعه منابع انسانی استانداری فارس در خصوص پروژه های آماده افتتاح و کلنگ زنی سطح استان گفت: امسال در سطح استان مجموع 821 پروژه با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 220 میلیارد تومان افتتاح شده است که این رقم در مقایسه با ابتدای دولت یازدهم امار چشم گیری است.
وی اضافه کرد: مجموع پروژه هایی که تا پایان سال افتتاح می شود در زمینه های اشتغال زایی، تولیدی و اقتصادی است که اعتبار آن به 30 هزار میلیارد میرسد.
وی در پایان گفت: در هفته دولت در گراش  نیز بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار به مرحله بهره برداری می رسد.
رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گراش در خصوص افتتاح مدرسه انصاری گفت: این مدرسه خیرساز بوده که مبلغ 800 میلیون تومان آن توسط خیر هزینه شده  و 340 میلیون تومان نیز اداره نوسازی استان متقبل شده است که دانش آموزان می توانند از اول مهرماه در آن مشغول به تحصیل شوند.
این مراسم در محل مدرسه انصاری و با حضور عبدالرضا قاسم‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی  استانداری فارس، اصغر فرودی فرماندار گراش، غلامرضا مهرجو مدیرکل امور اداری و مالی استانداری فارس، اکبر باقر زاده رئیس شورای اسلامی شهر، مسولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان و معتمدین برگزار شد.