به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی،صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در گراش با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد. به گزارش مسئول دفتر فرماندار گراش، فرماندار گراش در مراسم صبگاه مشترک نیروی‌های نظامی و انتظامی شهرستان با بیان اینکه جامعه‌ای که امنیت نداشته باشد در هیچ بخشی […]

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی،صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در گراش با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.

به گزارش مسئول دفتر فرماندار گراش، فرماندار گراش در مراسم صبگاه مشترک نیروی‌های نظامی و انتظامی شهرستان با بیان اینکه جامعه‌ای که امنیت نداشته باشد در هیچ بخشی به موفقیت نخواهد رسید، اظهار داشت: امنیت نعمتی ارزنده به شمار می رود و بهره برداری از رفاه اجتماعی و آسایش نیز تنها در سایه امنیت میسر است.

اصغر فروی ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای عرصه نیروی انتظامی با اشاره به سختی کارهای امنیتی و انتظامی و ضرورت رعایت ملاحظات کاری گفت: کارهای امنیتی و انتظامی سخت و پر مسئولیت است و به دلیلی ملاحظاتی که وجود دارد نمی‌شود برخی از کارهای مهم انجام شده را به مردم گزارش داد

وی با بیان اینکه از ارزش و اهمیت امنیت در جامعه نباید غفلت کرد، افزود: با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی خوشبختانه شهرستان گراش از ضریب امنیتی قابل قبولی برخوردار است و همه قدردان خدمات انجام شده هستیم.

نماینده دولت در گراش ایجاد نظم و امنیت را مهمترین وظیفه پلیس دانست و گفت: انجام این وظیفه با رعایت قانون و مردم داری ممکن است.

رئیس شورای تامین شهرستان گراش یاد و خاطره مرحوم حاج رضا فدایی خیر امنیت ساز را گرامیداشت و بر لزوم تکمیل ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان تاکید کرد

فرماندار گراش بر ضرورت استفاده از کلاه ایمنی تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: به رغم اینکه یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای حفظ جان راکبان موتور سیکلت، استفاده از کلاه ایمنی محسوب می‌شود، اما بی توجهی راکبان موتور سیکلت به این امر همواره موجب بروز حوادث تلخ و جبران ناپذیری در حوادث رانندگی بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی گراش در این مراسم با گرامیداشت هفته ناجا و شهدای این عرصه گفت: نیروی انتظامی برای رسیدن به نقطه مطلوب برقراری امنیت و آرامش در جامعه نیازمند همکاری و همدلی مردم و نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی است.

سرهنگ محمد جواد اسلامی مهر ضمن تشکر از اعضای شورای تامین و نیروهای نظامی و انتظامی، امنیت شهرستان را حاصل برنامه ریزی و رشادت‌های این عزیزان دانست و افزود: در شهرستان برخورد با ناهنجاری‌ها، مخلان نظم عمومی، خدمات پرسنل مبارزه با مواد مخدر و… چشمگیر و بر همگان مشهود است.

وی از تجهیز ناوگان حمل و نقل نیروی انتظامی شهرستان خبر داد و گفت: سه دستگاه خودرو به پاسگاه ارد و فداغ و کلانتری مرکزی گراش تحویل داده شده است

فرمانده نیروی انتظامی گراش از دستگیری ۴۰ خورده فروش مواد مخدر خبر داد و گفت: در طرح پاکسازی محلات جرم خیز این شهرستان ۴۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند

وی همچنین از دستگیری باند ۳ نفره سارقان منزل با ۱۳ فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

در پایان این مراسم از خیرین امنیت ساز، مدیران مدارسی که در ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمینی تاکید کردند و پرسنل و کارکنان نمونه نیروی انتظامی این شهرستان با اهدای لوح تجلیل شد.