امروز ۲۴ بهمن‌ماه ۹۹ نماز جمعه گراش به امامت حجت الاسلا المسلمین سیدمحمدبامقر بخشایش‌پور و حجت الاسلام و المسلمين هماني، مسئول تهذيب حوزه‌هاي علميه استان فارس برگزار شد.

امروز ۲۴ بهمن‌ماه ۹۹ نماز جمعه گراش به امامت حجت الاسلام المسلمین سیدمحمدباقر بخشایش‌پور و حجت الاسلام و المسلمين هماني، مسئول تهذيب حوزه‌هاي علميه استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه گراش، حجت الاسلام سیدمحمدباقر بخشایش‌پور، امام جمعه شهرستان گراش در بخش‌هایی از خطبه‌های نماز جمعه امروز گفت: رسانه‌های وابسته به غرب خیلی تلاش کردند که از مردم یک تصویر خسته و ناراضی نسبت به انقلاب نشان دهند

امروز ۲۴ بهمن‌ماه ۹۹ نماز جمعه گراش به امامت حجت الاسلام المسلمین سیدمحمدباقر بخشایش‌پور و حجت الاسلام و المسلمين هماني، مسئول تهذيب حوزه‌هاي علميه استان فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه گراش، حجت الاسلام سیدمحمدباقر بخشایش‌پور، امام جمعه شهرستان گراش در بخش‌هایی از خطبه‌های نماز جمعه امروز گفت: رسانه‌های وابسته به غرب خیلی تلاش کردند که از مردم یک تصویر خسته و ناراضی نسبت به انقلاب نشان دهند ولی ملت ما با این تجدید بیعت با امامین انقلاب و شهیدان بار دیگر درخشیدند و نقشه شیطانی دشمنان را نقش بر آب کردند. خطیب نماز جمعه گراش ضمن تبریک حلول ماه رجب و ولادت امام محمد باقر (ع) به مردم، خواستار قوی‌تر شدن توسلات و ارتباط با دعا و مناجات مردم در این ماه شد. سیدمحمدباقر بخشایش‌پور در ادامه اظهار داشت: یک تقاضا به دستگاه قضایی است که با جرثومه‌های فساد در این کشور مبارزه جدی‌تری داشته باشند یعنی در دو حوزه یکی دستگاه‌های درون حکومتی که برخی جاها مفسدین نفوذی به این دستگاه‌ها ورود کردند و یکی هم فسادی که در بستر اجتماعی و جریان‌های اقتصادی کشور وجود دارد. الان مشکل توزیع (کالا) از فسادی است که در مدیریت.ها وجود دارد، انبارها بگفته ریس جمهور پر از کالاست ودر هر دوره‌ای زندگی بر مردم سخت تر می‌شود. دستگاه قضایی باید با این جریان مدیریت فاسدی که مایحتاج مردم را در اختیار یک عده زالو صفت ناپاک قرار می‌دهد برخورد قاطع کند.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات