ایمننت گراش؛ صدرنشین لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه های نوجوانان و جوانان کشور

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان گراش؛ تیم ایمننت گراش در رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور که از امروز در اصفهان با حضور ۱۳ تیم اغاز شده بود توانست با دو برد پیاپی صدرنشین گروه ۱ رقابت‌ها شود.

ایمننت در بازی اول خود صبح امروز توانست با مربیان با دانش بومی خود عبدالهادی و حمیدرضا موغلی و با پیروزهای غفاری، علیپور و نجفی ۴-۱ حبوبات حاج احمد تبریز را شکست دهند و در بازی دوم خود که حکم صدرنشینی را داشت تیم یکدست ایمننت با یه ارنج خوب به مصاف تیم سرشناس دهیاری‌های بخش مرکزی ملارد تهران رفت. 

این مسابقه که ۳ ساعت به طول انجامید ایمننت خیلی سریع ۳-۰ جلو افتاد و پس از دو بازی انفرادی و دونفره دهیاری‌های بخش مرکزی ملارد تهران نتیجه را ۳-۲ کردند و با برد آرین غفاری از ایمننت گراش ایمننت توانست ۴-۲ این تیم را شکست دهد و به تنهایی و با ۴ امتیاز در صدر گروه یک لیگ برتر باشگاه‍‍‌های تنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشور قرار گیرد.

ایمننت گراش در آخرین بازی مرحله گروهی فردا پنج شنبه سی‌ام بهمن ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف تیم قهرنشین آکادمی تایبی‌پور اصفهان خواهد رفت و در صورت پیروزی مقام خود را قطعی می‌نماید.

مسعود درویشی، آرین غفاری، مبین علیپور، علیرضا سبزواری، متین نجفی و رضا شریعتی به مربیگری عبدالهادی موغلی و سرپرستی حمیدرضا موغلی تیم ایمننت گراش را در لیگ برتر باشگاه‌های کشور تشکیل می دهند.

برچسب ها :
 
از   1   رای
5

عکس های خبر

نظرات