آسمان گراش بارانی می شود

باران

کارشناس هواشناسی فارس، از ورود سامانه بارشی به استان فارس از بامداد فردا خبر داد.کارشناس هواشناسی استان فارس گفت: با نفوذ سامانه بارشی برای روز‌های پنجشنبه و جمعه بارندگی در سراسر استان فارس پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی فارس، از ورود سامانه بارشی به استان فارس از بامداد فردا خبر داد.

کارشناس هواشناسی استان فارس گفت: با نفوذ سامانه بارشی برای روز‌های پنجشنبه و جمعه بارندگی در سراسر استان فارس پیش‌بینی می‌شود.

هنرپیشه افزود: این سامانه از روز پنجشنبه در مناطق شمالی، مرکزی و غربی استان و روز جمعه در سراسر استان بویژه نیمه جنوبی فعال است.

وی با بیان اینکه این سامانه موجب بارش باران، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید در استان خواهد شد، ادامه داد: این بارش‌ها در مناطق مستعد در قالب تگرگ و در مناطق سردسیر، کوهستانی و ارتفاعات به شکل بارش برف خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان فارس اضافه کرد: آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها، برخورد آذرخش (صاعقه)، لغزندگی جاده‌ها، کاهش دید و همچنین اختلال در تردد محور‌های مواصلاتی از جمله اثرات این سامانه بارشی است.

هنرپیشه گفت: توصیه می‌شود که اهالی استان فارس در زمان فعالیت این سامانه بارشی از تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها اجتناب و با احتیاط کامل در جاده‌ها تردد کنند.

وی افزود: همچنین دامداران این استان باید از چرای دام در مناطق مستعد سیل و رعد و برق در این مدت خودداری کنند.

کارشناس هواشناسی استان فارس ادامه داد: این سامانه بارشی صبح شنبه از استان خارج می شود.

با این وجود در روزهای پنجشنبه و جمعه در گراش باران خواهیم داشت

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات