جلسه‌ی امروز انتخاب هیات رییسه‌ی شورا با توجه به عدم حضور فوزیه ناصری جنجالی شد. در رابطه با این موضوع باقرزاده، سخنگوی جدید شورا به خبرنگار گراش‌نیوز توضیح داد. جلسه با حضور هر ۵ نفر اعضای شورا و نماینده‌ی فرماندار تشکیل شد. با صحبت‌ها و رایزنی‌های انجام شده، بین اعضا و با توجه به عملکرد […]

جلسه‌ی امروز انتخاب هیات رییسه‌ی شورا با توجه به عدم حضور فوزیه ناصری جنجالی شد. در رابطه با این موضوع باقرزاده، سخنگوی جدید شورا به خبرنگار گراش‌نیوز توضیح داد.
جلسه با حضور هر ۵ نفر اعضای شورا و نماینده‌ی فرماندار تشکیل شد. با صحبت‌ها و رایزنی‌های انجام شده، بین اعضا و با توجه به عملکرد خوب و قابل قبول علی‌ اصغر حسنی در یکسال گذشته و اینکه آموزش و پرورش اعلام نیاز کرده برای مصطفی خورشیدی، تصمیم اعضا بر این شد که این دو به عنوان رئیس و نایب رئیس انتخاب شوند. مرتضی فتحی با بزرگواری و از خودگذشتگی، با توجه به اینکه شرایط نایب‌رئیسی برای خودش فراهم بود، با قبول نظر دیگر اعضا با نایب رئیسی مصطفی خورشیدی موافقت کرد.

قبل از شروع رای‌ گیری فوزیه ناصری به علت وجود اختلاف نظرهای جزئي جلسه را قبل از رای گیری ترک کرد و حتی با وجود تماس نماینده‌ی فرماندار باز هم حاضر نشد به جلسه برگردد.

سخنگوی شورا هرگونه اهانت یا توهین را از طرف اعضا به خانم ناصری رد کرد و گفت هیچ‌ کدام از اعضا هیچ اهانت یا بی‌احترامی به ایشان نکردند و خود خانم ناصری بوده که بارها موضوع استعفا از شورا را مطرح کرده‌است.