طرح شبانه‌روزی تسنیم «حفظ ۵ جزء از قرآن کریم» با حضور ۱۰۰ قرآن‌آموز از شش استان و ۲۴ شهر و روستا همزمان با ایام تابستان در مجمع القرآن فاطمیون گراش در حال برگزاری است. به گزارش احسان حسین شیری طرح شبانه‌روزی تسنیم «حفظ ۵ جزء از قرآن کریم» با حضور قرآن‌آموزانی از اقصی نقاط کشور […]

طرح شبانه‌روزی تسنیم «حفظ ۵ جزء از قرآن کریم» با حضور ۱۰۰ قرآن‌آموز از شش استان و ۲۴ شهر و روستا همزمان با ایام تابستان در مجمع القرآن فاطمیون گراش در حال برگزاری است.

به گزارش احسان حسین شیری طرح شبانه‌روزی تسنیم «حفظ ۵ جزء از قرآن کریم» با حضور قرآن‌آموزانی از اقصی نقاط کشور از جمله تهران، اصفهان، قم، شیراز، بوشهر، شهرکرد، گراش، لردگان، داراب، جهرم، قیر و کارزین، ارسنجان، میمند، جویم، خنج، اوز، سکه روان، مبارک‌آباد، بنارویه، افزر، شیخ شبان و فسا همزمان با ایام تابستان در مجمع‌القرآن فاطمیون گراش در حال برگزاری است.
در این طرح که به‌ صورت شبانه‌روزی در دو مرکز شهرستان گراش و یک مرکز شهرکرد در روستای شیخ شبان ویژه بانوان و آقایان در حال برگزاری است، قرآن‌آموزان بعد از گذشت دو ماه بر اساس استعدادشان موفق به حفظ ۳ تا ۵ جزء از قرآن کریم می‌شوند.